BHQ 24/7- Call for War
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BHQ 24/7- Call for War

2. világháború - real time stratégia - itt!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Társalgás

Go down 
+6
carl krueger
Petrov Dimitrij
Heinrich Müller
Frank Jewison
Koszorus Ferenc
Clanas
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Clanas
Admin



Hozzászólások száma : 565
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 29.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 20:35

Üdv ismét! Smile

Addig az olyan, mintha az egységeid "nem is léteznének". Az egységeid csak akkor támadhatóak, ha valamilyen akciót hajtasz végre velük. Ha nem csinálsz velük semmit, akkor az olyan, mintha nem is lennének.
Vissza az elejére Go down
http://bhqcfw.onlinemmorpg.net
Dorogi Béla

Dorogi Béla


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 20:39

És akkor a terület, ahol vagyok az addigra, mire feljövök már ellenséges kézen van illetve ezáltal 2 túz közé is kerülhetek?
Vissza az elejére Go down
Dorogi Béla

Dorogi Béla


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 20:40

Bocs az estleges gépelési hibákért. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Clanas
Admin



Hozzászólások száma : 565
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 29.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 20:43

Nem gond!

Nos, olyankor az egységeid automatikusan "visszahelyeződnek" egy al-hadszíntérrel.
De 10 millió területet elfoglalni azért az nem egyik napról a másikra fog menni, legalábbis játék kezdetekor még biztosan nem.
Vissza az elejére Go down
http://bhqcfw.onlinemmorpg.net
Dorogi Béla

Dorogi Béla


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 20:52

Köszike a segítséget.

Akkor azt hiszem beszálok. Eleinte valószinűleg lesznek nehézségeim ( de talán nem én leszek az egyetlen), de majd belerázodom és remélem jó szórakozást fog a játék nyújtani mindenkinek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Clanas
Admin



Hozzászólások száma : 565
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 29.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 21:04

Nagyon szívesen! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bhqcfw.onlinemmorpg.net
Petrov Dimitrij

Petrov Dimitrij


Hozzászólások száma : 1301
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 30.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 03 2008, 19:57

Helló, Koszorús!

Pedig már majdnem elindítottam a bombázóimat Debrecen felé, hogy suttyomban egy kis UP-hez jussak, amíg nem vagy itt Smile
Nemsokára jövök!
Vissza az elejére Go down
Koszorus Ferenc

Koszorus Ferenc


Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 30.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 03 2008, 20:07

nem vettem volna észre kajáltam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petrov Dimitrij

Petrov Dimitrij


Hozzászólások száma : 1301
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 30.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 03 2008, 20:39

Máskor szemfülesebb leszek!
Vissza az elejére Go down
Sven Kolber

Sven Kolber


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : UK

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 05 2008, 13:20

Skacok!

A jo oreg SVEN BACSI megmutatja valos arcat (mar amennyit lattok belole). Ez egy kelet-angliai varoska partjan keszult kep. Lehet, hogy pont itt fogok majd partra szallni nosztalgiabol? HIHI!



Sven
Vissza az elejére Go down
Clanas
Admin



Hozzászólások száma : 565
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 29.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 05 2008, 17:22

Very Happy
Jó öreg Sven ismét hadrendbe állt! Itt volt már az ideje! Very Happy
Már csak pár szövetséges játékos kellene még, mert jelenleg szegény Petrov (vagyis én) az egyetlen ellenlábasa a tengelyhatalmaknak!
De majd ha elkezdem reklámozni az oldalt, biztosan jönnek sokan!
Vissza az elejére Go down
http://bhqcfw.onlinemmorpg.net
Koszorus Ferenc

Koszorus Ferenc


Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 30.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 05 2008, 19:20

Mit mondjak Sven azért ne haragudj meg ha nem ismerlek fel az utcán lol!
Vissza az elejére Go down
Dorogi Béla

Dorogi Béla


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06 2008, 12:55

Kedves Petrov!

Remélem tényleg jönnek Szövetségesek is, mert így nem lesz hosszú a játék, mert, ha egyedül vagy könnyen be leszel darálva (de én remélem ez nem lesz azért könnyű).
Vissza az elejére Go down
Dorogi Béla

Dorogi Béla


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06 2008, 12:56

Boldog névnapot Sven! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petrov Dimitrij

Petrov Dimitrij


Hozzászólások száma : 1301
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 30.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06 2008, 21:35

Látod, csak mondanod kellett! Jött egy ruszki! Basketball
Vissza az elejére Go down
Sven Kolber

Sven Kolber


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : UK

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 07 2008, 11:53

Koszonom Beluskam!!!

Te nem kaptal virgacsot!!!


santa

Sven
Vissza az elejére Go down
Koszorus Ferenc

Koszorus Ferenc


Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 30.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 17 2008, 21:35

Ajállom hogy dobjuk össze a lóvét jó reklám lenne az oldalnak is
lol!
http://www.haborumuveszete.hu/rovatok/hirek/tengeralattjaro_ebay/
Vissza az elejére Go down
Clanas
Admin



Hozzászólások száma : 565
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 29.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18 2008, 12:10

Very Happy Majd kötünk rá BHQ-s zászlót ^^
Vissza az elejére Go down
http://bhqcfw.onlinemmorpg.net
Koszorus Ferenc

Koszorus Ferenc


Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 30.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18 2008, 16:17

Egyszer csak reklám került elő a semmiből Shocked
Vissza az elejére Go down
Clanas
Admin



Hozzászólások száma : 565
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 29.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18 2008, 18:54

Én is elszörnyedve látom. Pedig már reménykedtem, hogy megúszom. Hát, úgy látszik nem csak marketingre, de anti-marketingre is kell költeni.
Vissza az elejére Go down
http://bhqcfw.onlinemmorpg.net
Sven Kolber

Sven Kolber


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : UK

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 19 2008, 02:49

Engem nem erdekelnek a reklamok. Kizarolag csak az erdekel, hogy vegre valaki magyarazza el nekem a tamadas menetet, s azt, minek kell nekem egyszerre tobb helyre uzennem, ha csapataimat mozgatni akarom. Hiaba van diplomam, ezt nem ertem. Ha valaki megmagyarazna, azt megkoszonnem.



Sven
Vissza az elejére Go down
Clanas
Admin



Hozzászólások száma : 565
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 29.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 19 2008, 13:35

Nagyon szívesen állok a rendelkezésedre:
A kettős adminisztrációról:
- egy megy a megfelelő hadszíntérre, hogy a játékosok láthassák, mikor támadhatóak az egységeid/mikor védekezhetnek
- egy megy a főhadiszállásodra, hogy bármikor visszakövethető legyen az admin (én) által, hogy a csalások büntethetőek legyenek, illetve ott már összeszedve láthatóak egy-egy játékos cselekményei és már onnan is látni lehet, hogy ki az, aki nem tartott be valamilyen szabályt (pl. nem megfelelő menetidő).

Így, hogy a főhadiszálláson is ott vannak a haderő mozgások, bármikor (akár évekre visszamenőleg is) visszakövethető és ellenőrizhető minden.
Például, ha adminként le szeretnéd ellenőrizni, hogy egy játékosnak tényleg lehetséges-e, hogy x mennyiségű egysége van egy adott hadszíntéren, akkor nagyon könnyen kiderítheted úgy, hogy megnézed a játékos haderő mozgásait és megkeresed benne a megfelelő haderő mozgásra vonatkozó leírást, majd megnézed, hogy a megfelelő hadszíntéren is feltüntette-e ezt a haderő átcsoportosítását, de ezt már könnyű lesz megkeresned, mivel a főhadiszállásán láttad, hogy mikor kezdődött a haderő átcsoportosítás és ez alapján könnyen megtalálod a megfelelő haderő átcsoportosításos topikot (két játékos esetén ez egyébként sem lenne nagyon bonyolult, de már ekkor is okozhat fejfájást. 50 játékos esetén enélkül már képtelenség lenne).


Lényegében arról van szó, hogy így nem csak hadszínterek alapján lehet megkeresni a csapatmozgásokat és katonai akciókat, hanem játékosok szerint kategorizálva is. Enélkül káosz lenne.

Ezzel a kettős adminisztrációval lehet védekezni a csalók ellen, így ennek vezetése minden játékos számára a saját érdeke.

A támadás: ha odajuttattad az egységeidet arra a hadszíntérre, ahol támadni szeretnél, akkor ott nyitsz egy új topikot "Támadás" címmel, abba leírod, hogy milyen egységekkel támadsz, leírod a támadás kezdetének és befejezésének időpontját (egy támadás 15 perces), majd elküldöd a hozzászólást. Ugyanezt bemásolod a főhadiszállásod haderő mozgások témájába is, feltüntetve az akci típusát (jelen esetben "támadás") és az akció helyszínét (pl. Dél-Ukrajna, ha eppen ott támadsz).
Ha nem vonultatnak fel ellened csapatokat, akkor összecsapás nélkül tudtál területet foglalni. Ha kiálltak ellened, akkor összecsapás alakul ki (kivéve, ha valamely fél visszavonul) és a csata végén dől el, hogy sikerült-e területet foglalni.
Vissza az elejére Go down
http://bhqcfw.onlinemmorpg.net
Sven Kolber

Sven Kolber


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : UK

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20 2008, 11:14

Ertem. Azaz kezdem erteni. Tovabbra: honnan tudom meg, ha felvonultattak ellenem haderot? Nem sokkal az utan, hogy tamadasba lendultem?
Vissza az elejére Go down
Koszorus Ferenc

Koszorus Ferenc


Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 30.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20 2008, 12:41

az ellenfél az általad nyitott topiba ír be
Vissza az elejére Go down
Clanas
Admin



Hozzászólások száma : 565
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 29.

Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20 2008, 14:42

Így van. Frissíteni kell néha az oldalt, hogy lásd, hogy az ellenség nem írt-e bele az általad nyitott topikba.
Vissza az elejére Go down
http://bhqcfw.onlinemmorpg.net
Ajánlott tartalom





Társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgás   Társalgás - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgás
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
BHQ 24/7- Call for War :: OFF részleg :: Kantin (off topikok)-
Ugrás: